World Trademark Review 1000 tunnustab DERLINGit ja partner Toomas Taubet

Mainekas rahvusvaheline kaubamärkide alane väljaanne World Trademark Review 1000 (WTR 1000) tunnustab oma 2017. aasta numbris DERLINGit ning hindab bürood klientide poolt eelistatud valikuks. Sealjuures viitab WTR 1000 uuringufirma TNS Sifo Prospera korraldatud rahulolu-uuringutele, kus DERLINGi meeskond pälvis klientidelt kõrgeid reitinguid (rahulolu üldnäitaja järgi 2015. aastal I koht ja 2016. aastal II koht).

Partner Toomas Taube on taas valitud Eesti juhtivate õigusnõustajate hulka kaubamärgiõiguse valdkonnas. WTR 1000 hinnangul on ta „läbinägelik, praktiline, personaalse lähenemisega ja võimeline nõustama kõige keerulisemaid kaubamärgivaidlusi“. Samuti kirjeldatakse Toomast kui „väga kogenud vaidlejat ja lepitajat, kes kombineerib väljapaistvad intellektuaalomandi alased teadmised vilunud oskustega kohtumenetluses“.

WTR 1000 on väljaanne, mis analüüsib õigusturge kaubamärkide valdkonnas enam kui 60 riigis üle maailma ning toob igal aastal välja selle ala juhtivad advokaadid ja bürood.
Loe lisaks väljaandest WTR 1000.